مشخصات کلی

 در این شرکت تانک های تزریق کود و مواد شیمیایی در دو نوع باز و بسته تولید می شود.

سیکل باز: در این سیستم از تانک های پلیمری استفاده می شود که سیستم تزریق آن را می توان با دو نوع پمپ دوزارترون و پمپ پیستونی برقی استیل تجهیز نمود. از مزایای این سیستم میتوان به مکانیزه بودن آن و حذف اپراتور و عدم خطاهای انسانی،همچنین کنترل سطح مایع و سیستم همزن بی نقص اشاره نمود.

سیکل بسته: در سیکل بسته تزریق مواد و کود با استفاده از اختلاف فشار بین لوله  ورودی و خروجی تانک صورت می گیرد که در این حالت فشار داخل تانک تزریق برابر با فشار موجود در ایستگاه طراحی شده و با استفاده از یک شیر که بین ورودی و خروجی تانک را به وجود آورد که بدین ترتیب این جریان مواد را به داخل شبکه اصلی تزریق می کند. گفتنی است این تانک ها که با بدنه فلزی و پوشش رنگ الکترواستاتیک ساخته می شوندقابلیت ادغام با میکسر را دارند.

یکی از روش های تزریق کود استفاده از پمپ های دوزاترون می باشد که پمپ های دوزاترون بدون نیار به برق و تنها با استفاده از فشار آب می تواند با نسبت مشخص و قابل تنظیم مواد شیمیایی را وارد آب کند . عملکرد این پمپ ها بسیار دقیق و میزان نسبت تزریق مواد شیمیایی ثابت می ماند . از طریق مخازنی که به عنوان تانک های کود یا راکتورهای تزریق کود شناخته می شوند کودهای حلال در آب با غلظت مورد نظر که گیاه نیاز دارد از طریق آب و آبیاری به ناحیه خیس شده خاک تزریق و منتقل می شود . همچنین علف کش ها و حشره کش ها در مورد آفات و امراض که منشاء خاکی دارند نیز قابل انتقالند . مزیت این کار محصول بیشتر – افزایش کارایی مصرف آب و کود – کنترل غلظت مواد غذایی در خاک و برنامه ریزی کود دهی – کنترل شوری محلول خاک – کنترل آلودگی خاک و آب ناشی از کار برد کودها می باشد . 

 

 

 

سایت های پیشنهادی

تماس با ما

كرمان - كيلومتر 4 جاده زنگي آباد - سمت چپ - شرکت دُرّ آب
کد پستی:84459-76199
ایمیل: miserjani@yahoo.com
تلفن: 32719926-32719925-32739926-034
فکس: 32752126- 034

Template Design:silent313