مشخصات کلی

فیلترهای میکرونی دارای دو نوع اسکرین و توری هستند و به چند دسته تقسیم می شوند: فیلترهای اسکرین یا دیسکی فیلترهای دیسکی که بسته به کارتریج یا هسته داخلی آن در مرحله نهایی یک پکیج کنترل مرکزی آبیاری تحت فشار قرار گرفته و ذرات ریزمعلّقی را با قطر 5 میکرون از آب جدا می سازد .


روش شستشوی فیلترهای دیسکی
اول باید شیر ورودی به فیلتر را بست و سپس کمربند که حول فیلتر بسته شده را به آرامی باز کرده و کمربند را خارج کرده و درنتیجه درپوش روی فیلتر آزاد می گردد . درپوش را خارج کرده و دیسک های فیلتر نمایان می شود مهره چند وجهی در بالای فیلترهای دیکسی را باز کرده تا با این عمل دیسک ها آزاد شده و به راحتی قابل شستشو می باشند.
لازم به ذکر است که بر روی کلکتور های فیلترهای دیسکی جایگاهی مخصوص به نصب دو مانومتر در نظر گرفته شده که اولی در قسمت کلکتور ورودی آب و بعدی در قسمت کلکتور خروجی آب می باشد . هرگاه فشار کلکتور خروجی در مانومتر کمتر از فشار آب کلکتور ورودی باشد نشان دهنده کثیف شدن فیلتر می باشد و نسبت به تمیز کردن آن باید اقدام کرد که در این سیستم اتوماتیک اندازه گیری اختلاف فشار و شست و شو به صورت اتوماتیک انجام می شود .
این فیلتر ها از یکسری واشرهای پهن و حلقه مانند که بر روی همدیگر بصورت فشرده سوار شده اند تشکیل و برای جدا سازی آب از ذرات معلق و مواد بیولوژیکی در آبیاری قطره ای استفاده می گردد دیسک های هم رنگ دارای روزنه های هم اندازه می باشند.

 

 

سایت های پیشنهادی

تماس با ما

كرمان - كيلومتر 4 جاده زنگي آباد - سمت چپ - شرکت دُرّ آب
کد پستی:84459-76199
ایمیل: miserjani@yahoo.com
تلفن: 32719926-32719925-32739926-034
فکس: 32752126- 034

Template Design:silent313