تاريخچه شركت مهندسي درآب

گروه مهندسين دُرّآب با هدف خدمت به بخش كشاورزي در قسمت آب و آبياري در ارديبهشت سال 1375 ، فعاليت خود را آغاز كرد . اين مجموعه در ابتدا با شركت اصلي خود يعني دُرّآب كرمان تاسيس شد و سپس در سال هاي بعد به همراه شركت هاي خدمات صنعتي دُرّفام كارمانيا ، دُرّكالا ايرانيان ، تعاوني كاركنان دُرّآب و شركت مهندسين مشاور دُرّآب خاوران گروه مهندسين دُرّآب را تشكيل دادند .

اين گروه در حال حاضر با داشتن نشان ملي استاندارد ايران ، گواهينامه ايزو 9001:2008 ، و گواهينامه بين المللي IQNet ، توانسته است نقش مثبتي در طراحي ، اجرا ، فروش و توليد كليه قطعات و دستگاههاي آبياري ايفا كند .

محصولات اين شركت در دو سايت شهرك صنعتي اشتهارد در استان تهران و همچنين استان كرمان در محيطي به مساحت 6000 متر مربع توليد مي شود كه شامل كليه دستگاههاي تصفيه آب جهت مصارف صنعتي و كشاورزي و همچنين توليد انواع رينگ و فلنچ در ابعاد و سايزهاي مختلف جهت مصارف گوناگون مي باشد . همچنين خدمات آبكاري فلز در قسمتهاي مختلف مثل فسفات روي ، گالوانيزاسيون سرد و كروم-نيكل در اين مجموعه انجام مي شود و در بخش تعاوني خود با همكاري و عضويت خود كاركنان علاوه بر خدمات جنبي و خارج از مقوله آب و آبياري ، خدمات زيربنايي مانند تسطيح و تجهيز اراضي كشاورزي و خدمات نقشه برداري انجام مي دهد .

امروز گروه مهندسين دُرّآب ،در جهت تكميل خدمات خود ضمن راه اندازي واحد پژوهشي ،تحقيقاتي،در زمينه آب و خاك فعاليت خود را گسترش داده است.همچنين واحد تست اين مجموعه توانايي آزمايش برروي انواع اتصالات و دستگاههاي آبياري را دارد.

خدمت مخلصانه پايداري مجموعه را در پي خواهد داشت و اينجانب اميدوارم اين مجموعه با اين هدف سالهاي متمادي به بقاي خود ادامه دهد و لطف الهي همواره شامل حال مجموعه گردد.